YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Soru-Cevap

Hazırlık kitaplari

Hazırlık kitaplari

Arkadaslar bu hazırlık icin ingilizce kitaplarını nerden temin edebilirim yabanci diller yuksek okulunda satiliyo fakat 590tlmis daha uyguna nerden alabilirm

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

15 Yorum

1. Evet çok pahalı fakat daha uyguna alabileceğimizi sanmıyorum. Çünkü oryantasyonda bahsedilen şifreleri kitaptan ayrı veriyorlar. Kitabı her yerde bulabiliriz fakat şifreyi bulacağımızı sanmıyorum

• Ben oryantasyona katılmadım.Ne şifresi bu biraz bilgilendirebilir misin?

• İngilizce icin bi uygulama var internette o uygulama icin şifre gerekiyor o uygulamadaki etkinlikeri yapacakmışız hocalar iste kontrol edicekmis falan dedilerde banada sacma geldi o sifre isi fotokopisi alinirsa sifre verilcegini sanmıyorum. Hazirlik okuyup gecmis bi kac kisiden ogrendim onlarin sinifinda kitapları orjinal alan sadece 1 kisi oldugini soylediler, akmar veya beyazittan alınıyormuş

• Orijinali illa almak zorunda değilsin hocalar o şifreyle soru çözenlere artı 10 puan veriyor başka bişey yok git onun yerine daha iyi kitaplar al iysye hazırlık zaten 10 puana ihtiyacın olmaz

2. Ben bu fiyatı herkesin alabileceğini düşünmüyorum ki bu nedenle kod önemsiz bi hal alıcak gibi duruyo araştırıp almakta fayda var çünkü bu fiyat ciddi anlamda fazla

3. Yarın hazırlığa baslayacağız fotokopileri mi almak gerekiyor ? Nereden alabiliriz

• Fotokopileri hazırlık eğitimi alacağınız Yabancı Diller Yüksekokulu binasının en alt katındaki fotokopiciden alabilirsiniz. Binaya girdikten sonra bir kat aşağı ineceksiniz.

4. Kitapların isimleri neydi tam olarak? Kadıköy Akmar’da vardır bence

5. Kadıköy/Akmar ve Beyazıtta olduğunu söylediler

6. kitapların isimleri neydi??

7. Arkadaşlar kitaplar elimde yarısı çözülmüş şekilde var artı 2 tane kitap vericem iys sınavına hazırlık okuldan aldığım kitaplar orjinal değildir ama orjinaliyle içerik olarak tamamen aynı fiyat 60 tl ilgilenmek isteyenler bana ulaşabilir. Instagram :gizemkabolu

• Kitaplar A1 ve B1 se talibiim

8. Kırtasiye değilmiş bu arada

9. O internetten verilen ödevlerin fotokopisini çıkartıp çözsek sıkıntı olur mu acaba ?

10. Hazırlık bitince sertifika veriliyor mu

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>