YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

İlan

KADIN EV ARKADAŞI ARIYORUM

KADIN EV ARKADAŞI ARIYORUM
To report this post you need to login first.

İsmim Büşra, Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir bölge planlama mezunuyum ve 2.5 senedir Uzman Şehir Plancısı olarak çalışıyorum. Evden bahsedecek olursak, evim Kağıthane Ortabayır mahallesindedir. 2+1 ve eşyalıdır. Ulaşım açısından1.Levent metroya 8 dakikalık yürüme mesafesindedir. Metronun dışında ana cadde olan Talatpaşa caddesine 3-4 dakikalık yürüme mesafesindedir. Cadde üzerinde taksi, otobüs ve minibüs durakları da bulunuyor. Yani ulaşım açısından şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım 🙂 Ulaşımın dışında ev tamamen eşyalı olup eşyalar bana aittir. Gelecek kişinin odasında çift kişilik bazalı yatak,halı, perde gardırop ve çalışma masası bulunuyor. Evimin güvenlik ya da ulaşım açısından herhangi bir sıkıntısı bulunmamaktadır. Bina 15-20 yıllık olup daire girişten zemin kattadır fakat bana ait olan yatak odasından ve salonun cephesinden binadaki kot farkı nedeniyle 3. Katta yer alıyor. Kendi halimde, uyumlu, düzenli ve yoğun çalışma saatleri olan biriyim. Karşı tarafında aynı şekilde saygılı ve uyumlu olmasını istiyorum ve bekliyorum. Alkol ve sigara kullanmıyorum gelen kişinin de kullanmaması (evin içerisinde) tercihimdir :)Alkolün dışında yoğun bir misafir gelişinin olmaması da tercihimdir. Evimin kirası kişi başı 7.000 tl dir. Kira dışında market alışverişi ve faturalar (su, doğalgaz, elektrik ve internet) da ortak olarak ödeniyor. 5.000 tl de depozito miktarı bulunmaktadır. Diğer detayları görüşmek isteyen olursa 0543 265 58 62 no lu numaramdan bana ulaşabilirsiniz 🙂

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>