YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Haber

KYK Burs-Kredi Başvuruları Başladı! Son Gün 24 Ekim 2017!

KYK Burs-Kredi Başvuruları Başladı! Son Gün 24 Ekim 2017!

KYK Burs başvuruları haftalardır öğrencilerin en çok araştırdığı konular arasındaydı. Üniversiteler eğitim-öğretim yılına başlamış fakat KYK burs başvuru tarihi hakkında herhangi bir açıklama yapılmamıştı. KYK burs ve kredi başvurusu e-Devlet üzerinden bugünden itibaren yapılabilecek.

kyk-burs
KYK BURS-KREDİ BAŞVURULARI BAŞLADI!

2017-2018 öğretim yılında Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı’na girerek ilk defa bir yükseköğretim programına girmeye hak kazanan öğrenciler ile halen bir yükseköğretim programına devam eden ara sınıf (ön lisans, lisans, özel yetenek, ek kontenjan, yüksek lisans ve doktora) öğrencilerinin burs/kredi başvuruları 16 – 24 Ekim tarihleri arasında e-Devlet üzerinden gerçekleştiriliyor. Yurt dışında öğrenim gören Türk vatandaşları da burs/kredi başvurusunda bulunabiliyor.
BURS VE KREDİ BAŞVURULARI İÇİN SON GÜN 24 EKİM
16 Ekim – 24 Ekim tarihleri arasında e-Devlet üzerinden alınacak başvurularda, öğrencilerin öğrenim bilgilerini kontrol etmeleri ve başvuruyu doğru bir şekilde tamamlamaları gerekiyor.

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>