YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Burs Haberleri

Anadolu Eğitim Kültür Ve Bilim Vakfı Burs Başvurusu

Anadolu Eğitim Kültür Ve Bilim Vakfı Burs Başvurusu

BURS BAŞVURUSU

BURS VERİLECEK ÖĞRENCİLERDE ARANAN NİTELİKLER
– Maddi bakımdan desteğe ihtiyacının olması
– Asgari başarı koşullarına haiz olmak, (Ara sınıflar için, 4’lük sistemde 2,50 – 100 sistemde 70 olması gerekmektedir)
– Başka resmi ve veya özel kuruluştan burs veya kredi almamak, ( KYK’dan alınan öğrenim kredisi ve engelli bireyler için verilen destekler hariç)
– Adli sicil kaydı bulunmamak
– Vakıf ve Özel Üniversite öğrencileri burs başvurusunda bulunamazlar.
SON BAŞVURU TARİHİ: 1 EKİM 2021

BURS BAŞVURU ADRESİ

Adres: Strazburg Caddesi No: 44/10 Sıhhiye/Çankaya/ANKARA
Tel: 0312 230 56 17
Faks: 0312 230 56 18
e-Posta: anadolu@anadoluvakfi.org

BURS MÜRACAAT BELGELERİ

Vakfımızdan burs almak için öncelikle yandaki formu doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Yanlış ve gerçek dışı bilgi tespit edildiği takdirde bur hakkınızdan feragat edeceğinizi ve bursunuzun derhal kesileceğini, ayrıca tarafınıza ödenen bursları geri ödeyeceğinizi taahhüt etmiş sayılacaksınız.

Burs almaya hak kazandığınız size bildirildikten sonra aşağıdaki linkte belirtilen evrakları tamamlamanız gerekmektedir.

Başvuru Formu

Detaylı Bilgi & Başvuru & Kaynak: https://www.universiteburs.com/anadolu-egitim-kultur-ve-bilim-vakfi-burs-basvurusu/

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>