YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Bunu paylaşmak ister misin?

Duyuru

YTÜ Lise Yaz Okulu 2019 Başlıyor!


YTÜ Lise Yaz Okulu 2019 Başlıyor!

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) alanında seçkin akademisyenleri, laboratuvar imkânları ve teknolojik donanımlarıyla birlikte liselileri yaz okuluna bekliyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi Yaz Okulu, öğrencilerin gelecekteki meslek seçimlerine katkıda bulunmayı, yaz tatillerini daha verimli geçirmesini sağlamayı, sosyal becerilerinin geliştirilmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. İki hafta boyunca yaz okulunda öğrenciler, YTÜ’nün imkânlarından doyasıya faydalanacaklardır.

Yazılım, bilişim ve iletişim teknolojileri, telekomünikasyon, elektronik, ilaç, makine ve teçhizat imalatı, kimya, havacılık, enerji, savunma sanayi, inşaat, gıda gibi birçok sektörde Ar-Ge çalışmalarını yürüten YTÜ Teknopark’ta tüm bu alanlardaki çalışmaları gözlemleme fırsatı yakalayacaklardır.

Öğrenciler burada aldıkları eğitimlerle üniversite tercihlerine yön verebilecekler ve üniversite yaşamını deneyimleyebileceklerdir.

Pek çok araştırma laboratuvarına sahip olan üniversitemizde öğrenciler mühendislik becerilerini geliştirebileceklerdir.

Ayrıntılı bilgi için Tıklayınız.


>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Bunu paylaşmak ister misin?

Yorum Yap

E-Posta adresiniz kesinlikle yayınlanmaz: Gerekli alanlar şöyle işaretli: *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi unuttum

Kayıt Ol!