YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Share This Post

Duyuru / Haber

YTÜ Resmi Sosyal Medya Hesaplarının Bizi Zan Altında Bırakmaları Hk. Kamuoyu Açıklaması!

YTÜ Resmi Sosyal Medya Hesaplarının Bizi Zan Altında Bırakmaları Hk. Kamuoyu Açıklaması!

Sevgili yıldızlı arkadaşlarımız; resmi YTÜ sosyal medya hesapları bugün “Sosyal medyada çıkan Davutpaşa-Cevizlibağ ring servisinin kaldırıldığı haberi gerçeği yansıtmamaktadır” şeklinde paylaşım yaptığı için oldukça fazla sayıda bizi takip etmeyi bırakan arkadaşımız olduğunu gördüğümüz için açıklama yapma gereği duyuyoruz.

Dün YTÜ resmi sitesi ve Sağlık, Kültür Spor Daire Başkanlığında resmi duyuru olarak yayınlanan “Cevizlibağ ring servisi kaldırıldı!” bilgisini resmi sitelerde yayınlandığı için duyurduk. Bu sabah YTÜ Genel Sekreteri Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy hocamız bizi arayarak sorunun düzeltildigini, ringin devam edeceğini ve dünkü haberin kaldırılmasını istedi. Daha sonra SKS’den Muharrem Bey bize güncel ring saatlerini iletti. Önceki haberi kaldırarak yeni ring saatleri ile güncelleme yaptık.

Fakat bunun sonrasında YildizEdu Twitter ve Instagram hesapları çok ilginç bir şekilde dün kendileri resmi duyuru yaptıklarını sanıyoruz ki unutarak “DUYURU! Sosyal medyada çıkan Davutpaşa-Cevizlibağ Ring Servisinin kaldırıldı haberi gerçeği yansıtmamaktadır.” şeklinde açıklama yaptı! Bu açıklamayla yaptığımız haber ve paylaşımlar tamamen yalan habermiş gibi lanse edildi.

İlgili haberi resmi duyuruyu görerek yaptığımızı belirtiyoruz ve aşağıda ekran görüntülerini paylaşıyoruz. 2015 ten beri elimizde sağlam kaynak olmadığı sürece içerik paylaşmadığımızı ve doğru bilgi vermeyi amaçladığımızı bilmenizi isteriz.

Kampüste tek bir afiş bile asmamıza izin verilmiyor. Buna rağmen YTÜ Kampüs ve Yıldız App mobil uygulamalarımız için çok uğraşıyoruz. Sizleri seviyoruz.

YTÜ Kampüs


>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Share This Post

4 Comments

 1. Başkan çok takılmayın yav.Bu üniversitenin bilgi işlemininde,öğrenci işlerininde ne mal olduğunu öğrenciler biliyor.Siz işinizi iyi yapıyorsunuz.Aynen devam <3

  Reply
  • Sen kimsin yahu mal diyorsun??? Git başka üniversiteye madem

   Reply
 2. Yok artik. Tepedekiler bile bir yaptik bir yapmadik derse bunlar ne yapsin. Imam ne yaparsa cemaat ne yapardi.

  Reply
 3. Takip etmeyi bırakan zaten bırakmıştır, bu açıklamanız takip edenler okuyacak olduklarına göre bunu farklı mecralardan yapsaydınız daha iyi olurdu 🙂 neyse kalan sağlar bizimdir

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


4 + 2 =


kaçak bahis