YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Serbest Kürsü

10 yıldır lisans öğrencisiyim.

10 yıldır lisans öğrencisiyim.

Kemiksiz, hazırlık yok. Bu okulda maalesef çok güzel anılar edinebilecekken her şeyi mahvettim. Okuluma da zorluk çıkardım, öğrencilere de. Okumak dışında pek çok şey yaptım ve o pek çok şey genelde olumlu değildi maalesef. Her neyse, geriye 3 dersim kaldı. Gelecek dönem hepsi halledilebilir durumda ama çok geç kaldım maalesef. Değerli bir arkadaşımız çeşitli kitap PDF’leri paylaşmış. İnceleyince ne kadar eğlenceli ve güzel bir bölümüm olduğunu ve ne kadar heba ettiğimi kendime hatırlattım. Çok uzun bir süre heba oldu ve ben ilk defa derinden bir pişmanlık hissettim. Evet, onca zamandan bu yana ilk defa derinden bir pişmanlık. Gömülü Elektronik ve bunun yazılımı üzerine çalışmak istemiş biri olarak şu anda işe girmem zor görünüyor. 28 yaşım dolmadı daha ama yeterince geciktim. 30’dan sonra pek bir önemi kalmıyor zaten. Ailesi sayesinde belirli şeyleri halleden biri olarak hep onların bağımlılığında yaşamak istemiyorum, kendim de bir şeyler yapmak isterim. Yalnız ailemin maddi durumu bayağı iyi, son zamanlarda daha da iyileşti. Maddi refahım standart bir maaşın karşılayabileceğinden ötede. O yüzden maaşlı işe girmek de pek mantıklı gelmiyor. Kafam karışık. Kendi işini yap deseniz o da her zaman tutmuyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

1 Yorum

1. buraya yazman iyi olmuş bence. Bir çok kişiye ders olabilir.

Cevapla Semih Durmaz Cevabı iptal et

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>