YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

İlan

4.bayan ev arkadaşı

4.bayan ev arkadaşı
To report this post you need to login first.

Merhaba üsküdar ferah mahallesinde dubleks 3+1 eve 4. kişyi arıyoruz. Şuan 2 mimar 1 harita mühendisiyiz. Sözleşmeyi bir kaç güne imzalicaz. Bina yeni ve mahalle ortamı iyi. Çevresinde market-terzi-kuaför-manav vs mevcut.
Kira+faturalar+aidat toplam kişi başı 1900(internet hariç).

4.kişinin odasıyla ilgili sorun dublex olduğundan basık . Basıklığından dolayı odadaki bir bölge ölü bölge. Oraya çok fazla eşya bavulunuz varsa onları koyabilirsiniz. Basık olduğunu göz önünde bulundurarak yazınız lütfen.

Ev arkadaşımdan istediğim sigara içmemesi ve erkek arkadaş getirmemesi. Gürültüye özen göstermesi.
Ulaşım olarak Davutpaşaya 1.5 saate geliyorum. Yıldız kampüsü daha yakın sanırım max 45 dk falan. Lokasyon olarak ferah mahallesi yeni cami durağından kontrol edebilirsiniz. Ev durağa yakın ve mesafe güvenli. 9 aydır bu mahallede yaşıyorum ve geç döndüğüm halde problem yaşamadım. Bu duraktan 3 otobüs geçiyor. Metro yapılıyor ama nezaman biter bilmiyorum.

14f= kısıklıda Metroya (üsküdar çekmeköy) 6-7 dk sürüyor yine aynı otobüsle altunizade metrobüs 10-11 dk falan ve bu otobüs kadıköye 25 dkya falan gidiyor.
320 =yine aynı metronun ümraniye durağına 6—7 dk. Trafiğin çok olduğu bir saatte metroya geçeceksen daha uygun. Zaten bu durak tam ümraniye çarşı civarında yani ev ümraniyeye çok yakın.
15c =direkt üsküdar sahile marmaraya gidiyor. 25-30 dk sürüyor.
Bir 6 dk yokuş aşağıya yürüyünce başka otobüslerde geçiyor. (yavüztürk sapağı siteler yönü durağı)
çok aşırı geç bir saatte falan dönülüyorsa bu duraktan eve yürünebilir veya altunizaden taksi 30 lira falan galiba. Son otobüs üsküdar sahilden 00:10 civarı kalkıyor.

Çoğu şeyi listeledim.
İlgilenenler aşağıdaki adreslerden ulaşabilr.
instagram: elfay499 veya eposta: elfay499@gmail.com

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>