YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Soru-Cevap

ders seçimi

ders seçimi

ders seçimi yaptım, tamamladım. Ancak seçtiğim bazı derslerin altında başka fakülte isimleri var.
Ben sosyal bilg. öğrt. okuyorum. Örneğin seçtiğim inkılap tarihi dersinin grubunda makine müh. yazıyor. ama derslerin kodları aynı.. ya da örneğin eğitim bilimine giriş dersinde fen bilg. öğrt. yazıyor. sorun olur mu?

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

4 Yorum

1. Hayır bir sorun olmaz sadece o ders o fakülte için açılmıştır, ama başkaları senin fakülten için açılan dersi alabildiği gibi sen de onlar için açılanı seçebilirsin. Kod aynı olduktan sonra okutulan ders de aynı olur bir sorun yok yani.

• Bendede kimya muhendisligi yaziyor mesela o ders icin onlarin fakultesine mi gidilcek ?

2. Sorun olmaz ama hangi kampüste olduğuna bak zorlanırsın yoksa.

• Bende de öyle yazıyor mesela ileri ingilizce için harita mühendisliği diyor, o ders için o fakülteye mi gitmem gerekecek? Ve kendi bölümüme açılmış dersleri nasıl öğrenebilirim? Teşekkürler

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>