YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

İlan

Ev arkadaşı arıyorum

Ev arkadaşı arıyorum
To report this post you need to login first.

ŞUANDA OTURAN 2 EV ARKADAŞIM ERASMUS SEBEBİ İLE GİTTİLER ONLARIN YERİNE 2 EV ARKADAŞI [ 2 Arkadaş olarak gelmeniz daha uyumlu olur ] ARIYORUM BERABER YAŞAYACAĞIMIZ İÇİN KİŞİLER İLE ANLAŞABİLİYOR OLMAMIZ GEREKİYOR EN ÖNEMLİ KRİTERİM BUDUR

Merhaba, Evim bir aile evinden farksızdır. Bir ev için gerekli olan ne varsa fazlasıyla mevcuttur. (Çamaşır ve bulaşık makinesi, buzdolabı, ,ocak vs.) Merkezi konumda olup, Taksim, Beşiktaş, Şişli-Mecidiyeköy, Eminönü, Aksaray gibi yerlere ulaşım tek araçla sağlanıyor. Ev Dörtyol Meydana yürüme mesafesi 2 dk. Metroya’a yürüme 15 dk., Yıldız teknik üniversitesine 5 dk. mesafededir. Gelecek arkadaş ile ev sahibi kiracı tarzında değil dost olmak istiyorum . Ev arkadaşım olmak isteyen arkadaşlardan başlangıc icin Kira+Depozito ve belli belgeleri kendisinden istiyor olucam …. İletişim: 0530 179 49 22

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>