YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

İlan

İYS ve/veya YDS İngilizce Özel Ders Veriyorum

İYS ve/veya YDS İngilizce Özel Ders Veriyorum
To report this post you need to login first.

Merhaba, bu sınavlar için özel ders veriyorum. İYS üzerinden 99 aldım ve 2019 YDS’ den 86.25 aldım. Ders ücreti saat başına 20 tl’ dir. (Grup derslerinde kişi başı 10 tl) Ancak başlamadan önce dersi tanıtmak ve öğrenci seviyesini ölçmek ve eksiklerini görmek amacıyla yarım saatlik ücretsiz bir ders planlıyorum. Ders materyalleri benim tarafımdan sağlanmaktadır. Ayrıca öğrencinin boş zaman ve kampüs seçimi isteğine göre plan yapıyoruz. İletişim detaylarım yazının sonunda yer almaktadır.
İYS için ders planı şu şekilde özetlenebilir:
-Öğrenci vocabulary, grammer vs. hangi kısımda eksik? Öğrenci İYS sınavının hangi kısmında zorlanıyor? Bu soruların cevaplarını tespit etmek ve bu eksiklikleri acilen kapatmak için ders planı düzenlemek. Alıştırmalar ve ödevler ile bu kısımları yalnızca gerekli ayrıntıya girerek desteklemek.
-Sınavın geri kalan kısmını (İYS İngilizcesinin kalan sınav bölümü dahil) çalışmak, sınav taktiklerini vermek ve uygulamalarla desteklemek. Kısacası İYS’ ye girmeden önce tüm eksiklerin kapanması. Ayrıca benim verdiğim kaynaklar arasındaki örnek İYS kısım soruları ie sınav odaklı çalışmak.
-Son aşamada ise örnek iys ile sınav odaklı ve puan artırmaya yönelik çalışmalar yapmak. Bu çalışmalarda hatalarınızda müdahale ediyorum ve verdiğim taktikleri tekrarlıyorum. Listening ve writing çalışmaları da dahildir.
Özel dersin genelinde öğrencinin isteğine göre devam ediyoruz. Ayrıca öğrenciye yönelik ve sınav odaklı bir kurs olduğu için, ders planı değişikliği istenmesi durumunda hemen ayarlıyorum. YDS sınav planı ise kısaca net artırmaya yönelik ve uygulama ağırlıklıdır. Ayrıca şu ana kadar ders verdiğim kursiyerlerde İYS ve Erasmus sınavına yöneldik. Yani İngilizce dersi için farklı çalışma planlarına açığım. Soru sormak veya başvurmak için 0541 596 1996 numaralı telefona whatsapp veya arama yoluyla ulaşınız. Veya uygarlinkedin@gmail.com adresinden ulaşmaya çalışınız.

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>