YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

İlan

KURTULUŞ’TAKİ 2+1 EVİME KADIN EV ARKADAŞI

KURTULUŞ’TAKİ 2+1 EVİME KADIN EV ARKADAŞI
To report this post you need to login first.

Şişli-Kurtuluş’ta, Osmanbey Metroya yürüyerek 8-10 dk uzaklıkta bulunan evime kadın ev arkadaşı arıyorum. Gelecek kişinin temiz ve düzenli olması, kişisel alanlara saygılı, uyumlu biri olması tercihim. Temizlik dışında kısıtlayıcı kuralları olan, daha önce ortak ev paylaşmamış insanlarla anlaşabileceğimi düşünmüyorum.
Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 4. Sınıf öğrencisiyim, 23 yaşındayım. Sigara kullanıyorum, gelen kişinin tercihine göre ortak alanlarda içmemeye özen gösteririm.
Evle ilgili tek kötü özellik bodrum katta olması ve gelecek kişinin kalacağı odanın yeterli ışık almıyor oluşu. Salon tarafı ışık alıyor. Oda kot tarafında olduğu için Türkcell dışında hatlar çekmiyor ama evde wifi mevcut ve kuvvetli.
Ev full eşyalı.
Odanın kirası 950 tl, Aidat aylık 100 tl şu an, faturalar her ay ikiye bölünecek, aidatla berabet aylık maksimum 350-400 tl oluyor kışın. Yazın kişi başı maksimum 200 tl oluyor.
Ağustos 15′ e kadar birini bulmayı planlıyorum, kira ödeme günü 15’i. Gelecek kişinin 1 sene kalması tercihim, kısa dönem için ev bakanlar yazmazsa sevinirim. Ev yerleşmek için müsait.

akcakaya.derya1@gmail.com
https://www.facebook.com/akcakaya.derya

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>