YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Soru-Cevap

Molekuler biyoloji ve genetik

Molekuler biyoloji ve genetik

Merhaba ben bu yıl tercih yapacağım ve siralamam YTU molekuler biyoloji ve genetiği tutuyor. Ben aslında ITU istiyordum size de YTU de bu bölümde okuyanlar memnun mu ya da labaratuvar ve akademik altyapı olarak yeterli görüyorlar mı diye sormak istedim. Eğer yani labaratuvar anlamında gelişmiş değilse bir yıl daha beklemeyi düşünüyorum. Aynı zamandan akademik kadrosunu nasil buluyorlar. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

3 Yorum

1. Akademik kadro olarak fena değil, laboratuvarları da yavaş yavaş yeniliyorlar. Proje yazmaya niyetli değilsen öğrenci laboratuvarları senin için yeterli. Proje yazarsan hocaların cihazlarını kullanabilirsin. Hiç bir zaman okul sadece yeterli değil, kendini bir yandan geliştirmen gerekli.

• Bölüme başlayınca ilk olarak laboratuvar yazmayı öğrenirsin, zaten devamı gelir.

• Laboratuvar yazmaktan kastın nedir? Nasıl öğrenilir ?

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>