YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Bunu paylaşmak ister misin?

İlan

Ocak İYS İçin Hızlandırılmış İngilizce Özel Ders Veriyorum


Ocak İYS İçin Hızlandırılmış İngilizce Özel Ders Veriyorum

Merhaba. Ocak İYS sınavına girmek isteyen tüm öğrenciler için hızlandırılmış özel ders veriyorum. İYS’ den 99 aldım ve 2019/09 tarihindeki YDS-İngilizce sınavından 86.25 aldım. Kurs için konum ve zaman olarak sizin boş zamanlarına ve konum isteğinize uygun bir program oluşturuyoruz. Tüm ders materyalleri tarafımdan sağlanmaktadır. Ayrıca puan kazandıran sınav taktiklerini de paylaşıyorum. Ders planı aşağıdaki şekildedir:

1) Öncelikle dersi tanıtmak ve sizin seviyenizi belirlemek için 30 dk ücretsiz olarak toplanıyoruz. Burada ayrıca sizin eksikliklerinizi genel olarak belirliyorum.
2) Eksikliklerinizi belirledikten sonra kursun ilk aşaması olarak sınavı kısımlara ayırıp ders saati isteğinize göre haftalık program oluşturuyoruz. Burada yapılan çalışmalara örnek olarak kelime, dilbilgisi çalışmaları verilebilir. Ayrıca ders sırasında alıştırmalar yapıyoruz ve ders bitiminde bilgileri tekrar etmeniz için sizi yormayacak şekilde ödevler veriyorum.
3) Eksikliklerinizi anlatımla kapatıp sınav taktiklerini verdikten sonra pratik yapma aşamasına geçiyoruz. Haftada en az 1 İYS sınavına giriyorsunuz (Ders saati dışında, materyalleri ben veriyorum), hatalarınızı analiz ediyoruz ve İYS kısımlarını devamlı tamamlıyoruz.(Ders sırasında ve listening, writing kısmı dahildir.) Hatalarınızı sınav/ çalışma sonrasında gözlemliyorum ve sorular üzerinden doğru çözümü anlatıyorum. Aldığınız puanları takip ediyorum.
Not: Listening kısmı için bir kulaklığınızın olması gerekmektedir. Writing kısmı için de sınav olma durumundaki gibi verdiğim konu ve yapılardan seçerek yazıyorsunuz ve analiz ediyoruz.

Ders ücreti saatlik 25 lira olmakla beraber grup derslerinde kişi başı 15 liradır. Sorularınızı iletmek veya başvurmak için lütfen 0541 596 19 96 numaralı telefona WhatsApp yoluyla veya arayarak ulaşınız. Ayrıca [email protected] adresi de iletişim için açıktır.


>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Bunu paylaşmak ister misin?

1 Yorum

  1. Ders materyalleri olarak İstanbul Dil Akademisi materyalleri, Yabancı Diller Yüksekokulu materyalleri kullanılmaktadır. Kişisel ders kaynaklarınızı getirmeniz de tavsiye edilir.

    Yanıtla

Yorum Yap

E-Posta adresiniz kesinlikle yayınlanmaz: Gerekli alanlar şöyle işaretli: *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


6 + 8 =


Şifremi unuttum

Kayıt Ol!