YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

İlan

Sağmalcılar metro istasyonuna 3 dk yürüme mesafesinde eşyalı kıralık oda

Sağmalcılar metro istasyonuna 3 dk yürüme mesafesinde eşyalı kıralık oda
To report this post you need to login first.

Sağmalcılar metro durağına 3 dk yürüme mesafesinde bulunan evimden okulumun bitmesi sebebiyle çıkıyorum. Odamı devrediyorum. Eşyaları çok uyguna vereceğim .eşyanız varsa eşyaları ayrı satabilirim. Evde sadece buzdolabı bulunmamaktadır. Spotcudan 200 250 liraya halledebilirsiniz. Evde bir arkadaşım daha bulunmaktadır. Kira 1100 lira aidat 40 liradır. Faturalar toplamda 400 450 kış aylarında gelmektedir. Bu tutar yaz aylarında düşmektedir. Yani toplamda kira aidat ve faturalar ortalama kisi bası 750 800 lira civarındadır. Ev giris katın bir alt katıdır. Konum olarak çok iyi bir yerdedir. Sağmalcılar metro durağına 3 dk yürüme mesafesindedir. Evden çıktığınızda 20 dk içerisinde okulda oluyorsunuz. Eşyaları toplamda 350 liraya vereceğim. Ayrıca girişte ödemeniz gereken 750 lira depozito vardır. Doğalgaz ve internet aboneliği diğer arkadaşımdadır. Dolayısıyla siz de elektrik ve su aboneligini üstünüze almalısınız. Evden çıkarken abonelik ücretlerini ve depozito ücretini geri alacaksınız. Ilgilenen arkadaşlar bana 05541534719 ‘dan ulaşabilirsiniz.
Samet BOSTANCI

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>