YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Soru-Cevap

yatay geçiş

yatay geçiş

ytüye eğitim fakültesi yatay geçiş için başvurmuştum 2 eylül’de belli olacaktı hala cevap yok sayfa yenilenmiyor? ne yapmalıyım

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

8 Yorum

1. up

2. Katılıyorum sonuçlara nasıl ulaşacağız?

• Evet bende bekliyorum ve kayıt için zaten 2 günümüz var :/ bir açıklama da yapmıyorlar

3. Ben öğrenci işlerini arayarak öğrenmiştim sonucu. Yarın kayda gelmeden arayıp öğrenebilirsiniz.

4. Sistem üzerinde çok fazla yoğunluk olduğundan dolayı usis dışındaki subdomainler çalışmıyor. Muhtemelen yarın düzeltirler, yarın en geç 15.00’a kadar Merkezi Yatay Geçiş Sonuçlarını ilgili bölümünüzün Fakülte sitesinden öğrenebilirsiniz.

5. Merhaba.Yatay geçiş kaydı yaptıran var mı?Ders içeriği ve öğretim planı gibi belgeler istiyorlar.Geçen sene hazırlık okudum.Bu belgeleri getirmem gerekiyor mu?Getirmem gerekiyorsa nereden temin edicem?

• Belirttiğin belgeleri (Not Transkripti, Öğretim Planı, Öğrenci Belgeleri, Ders İçeriği vb.) ilgili bölümün dekanlığından alabilirsin.

6. Yatay geçiş kaydını yapan var mı?

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>