YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Soru-Cevap

Yatay Geçiş (EK-1)

Yatay Geçiş (EK-1)

tau endüstriyi kazandım bu sene. ytü’yü tercih döneminde çok kötülediler (okuyanlar-mezunlar). yatay geçiş düşünmeli miyim? tau’nun kampüsü tamamlanmamış ve yeni bir üniversite. tercihlere yazmamda en önemli etken almanca bilmem, almanyada staj ve öğrenim fırsatı sunmasıydı (berlin teknikten çift diploma imkanı da olabilirmiş) yıldıza yatay geçiş düşünmeli miyim? sayısal puanım bütün bölümlere yetiyor.

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

2 Yorum

1. TAU’yu ilk defa duyduk. 100 yıllık köklü İstanbul’da teknik bir üniversite mevcutken yeni bir üniversite yazmanız karşısında oldukça şaşırdık.

2. insanların şöyle türk almanı pohpohlamasını algılayamıyorum, büyük patlayacak balon olduğunu umarım bitirdikten sonra anlamassınız. Çocuk kandırır gibi şirketleri ben Almanya’da okudum mu diyeceksiniz? Önemli olan eğitimdir, networkdür, kendini geliştirmedir. Ha tabii Almanca öğrenmek C1 seviyesinde çok iyi bir + mühendisler için ama o öğrenmeyi YTÜ’de okurken yapsan da aynı şey oluyor. …

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>