YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Republica Ortaköy

Republica Ortaköy

Üniversite öğrencilerine yönelik hizmeti ile ön planda yer alan Republica Ortaköy öğrencilerin rahat etmesi için her ayrıntıya özen gösteriyor.  İstanbul Beşiktaş’ın Ortaköy semtinde yer alan Republica merkezi bir konumda bulunmasından dolayı ulaşım açısından kolaylık sağlıyor.Sana özel odada istediğiniz gibi rahat şekilde ders çalışabilir ve konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ev rahatlığını sunan yurtta size ait banyoda bulunuyor. Yurdun güvenliği de profesyonel bir şekilde sağlanıyor. Ayrıca stresinizi atmanız için havuzda eğlenebilir ve keyifli bir yüzme sağlayabilirsiniz.

Yurtta öğrencilerin rahat edebilmesi için her detay profesyonel bir şekilde sunuluyor. Özellikle kafetarya, oyun alanı, sinema salonu gibi imkanları da bulunuyor. Çamaşırhane, kuaför, revir, teras gibi hizmetleri de bulunuyor. Ayrıca hobi odasında da çalışma yapabilir ve tüm stresinizi atabilirsiniz. Yurtta tek kişilik balkonlu odalar bulunuyor. Ayrıca iki kişilik, üç kişilik oda seçenekleri de yer alıyor. Sizde üniversite döneminizde kaliteli bir yurt hizmeti arıyorsanız bu yurdun sunduğu hizmet içeriklerinden yararlanabilirsiniz. Fiyat açısından da ekonomik olması açısından tercih edilmesini ön plana çıkarıyor.

Republica Ortaköy, Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’ne sadece 20 dakika uzaklıktadır. Ayrıca Republica Aparts’ın Ortaköy’ün haricinde Florya ve Büyükçekmece’de de şubeleri bulunuyor.

Telefon: +90 212 318 34 34
E-Posta: info@republika.com.tr
Adres: Balmumcu Mahallesi Mustafa Izzet Efendi Sok.
No: 1 34349 Ortaköy / İstanbul

 

[wise-chat theme="balloon" show_users="1"]