YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Haber

20. Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri Sahiplerini Buldu!

20. Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Marka Tescil Belgesi ile belgelenen ve 2002 yılından beri aralıksız olarak her yıl gerçekleştirilen Türkiye’nin en prestijli öğrenci ödülleri olarak gösterilen Altınyıldız Yılın Yıldızları Ödül Töreni, bu yıl da sanat, spor, ekonomi ve televizyon dünyasından önemli isimleri buluşturdu.Üniversitemiz Davutpaşa Kampüsü 2010 Avrupa Kültür Başkenti Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen törende binlerce Yıldızlı öğrencinin oylarıyla; yılın kadın şarkıcısı, yılın erkek oyuncusu, yılın müzik grubu gibi kategorilerin yanı sıra yılın gazetesi, yılın Show programı, yılın iş adamı ve yılın kadın iş insanı, yılın sivil toplum kuruluşu, yılın sosyal sorumluluk projesi gibi farklı kategorilerde belirlenen ödüller sahiplerini buldu. Sunumunu sanatçı Ümit ERDİM’in gerçekleştirdiği muhteşem törene Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri, üst yönetimi, akademik ve idari personeli ile iş, sanat ve basın camiasının değerli temsilcileri katıldı.Törende konuşan İşletme Kulübü başkanı Eymen YILMAZ “Yıldız Teknik Üniversitesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde ve onun ilkelerine bağlı; bilim, teknoloji, sanat ve kültür alanlarında gerçekleştirdiği etkinliklerle adından söz ettiren, yaptığı yenilikçi ve sürdürülebilir çalışmalarla birçok alanda başarıya ulaşmış, asırlık tecrübeye sahip bir üniversitedir.Araştıran, geliştiren, yaratıcı ve girişimci ruhuyla farkını her zaman ortaya koyan biz genç Yıldızlılar, eğitimlerindeki başarılarının yanı sıra, sosyal alanda da birçok çalışmaya imza atmış; kampüslerini kulüpleriyle canlı tutan ve yaşatan bir okul hâline dönüştürmüştür.Türkiye’nin “En Prestijli Öğrenci Kulübü” olan Yıldız İşletme Kulübü ise; 22 yıl önce İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin çatısı altında değerli hocalarımızın destekleri ve Yıldızlı öğrencilerin emekleriyle iş ve kariyer alanında yol gösterici ve danışmanlık amaçlı etkinlikler yapmak üzere kurulmuştur. Yıldız İşletme Kulübü, “Türkiye’nin En Prestijli Öğrenci Ödülleri” unvanına sahip “Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödül Töreni’ni” 20. kez büyük bir gururla sizlere takdim ediyor.” dedi.Törende konuşan Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer YILMAZ  “Çok değerli arkadaşlar, 111. yılımız, Yıldız Teknik Üniversitesi Türkiye’nin en eski en köklü kurumlarından bir tanesi, 111’deki üç tane birin yan yana gelmesinin tesadüf olmadığını düşünüyorum birincisi #ArgedeLiderYTU, ikincisi #EğitimdeLiderYTU, üçüncüsü #KulüpleriyleLiderYTU… Tebrik ediyorum alkışlıyorum muhteşem kulüplerimiz var, İşletme Kulübümüz de onlardan bir tanesi.  2021 yılı Yıldız Teknik Üniversitesinin yılıydı, 2022 yılı da bizim yılımız olacak. 22 yıldır yönetilen bir kulüp, organizasyon yapısına bakınca harika. Bende 35 yıl önce aynı sıralardaydım, ileride inşallah rektör olacaksınız, güzel yerlerde olacaksınız, 20 yıldır sürdürülebilir bir etkinlik, muhteşem bir etkinlik, kolay bir iş değil herkese teşekkür ediyorum, Yıldızınız hep parlasın, mutlu olun, üniversitenize ve ülkenize faydalı olun” dedi.20. Yıl Özel Ödülünü alan aynı zamanda Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Kenan İMİRZALIOĞLU konuşmasında “20 yıldır yapılan Yılın Yıldızları ödülünün gelişimine ve Türkiye’nin en prestijli ödülleri arasına girmesine hakikaten şahit oldum, bu yüzden de bir yıldızlı olarak ilk yıldan bugüne kadar emeği geçen herkese teşekkür etmeyi borç bilirim. Sevgili arkadaşlar 20 yıl öncesine kadar ben de sizler gibi bu sıralarda oturan öğrencilerden biriydim ve bana matematiği sevdiren kıymetli hocalarımızdan bazıları hala da aramızda ne kadar şanslısınız ki, o yüzden bu ödülümü dönem hocalarıma, sınıf arkadaşlarıma ve yıldızlılara ithaf etmek istiyorum” dedi.2021 Yılının En Beğenilen TV Kanalı olan TV8 adına ödül alan Acun ILICALI da konuşmasında “Benim için değerli bir ödül, Türkiye’de olduğumda mutlaka katılıyorum, gençlerin Türkiye’nin geleceği olduğunu görüyorum, gözlerinize her baktığımda ümit görüyorum mutlu oluyorum, sizinle konuştuğumda beyninize hayran oluyorum, kanal olarak seçmeniz için ayrıca teşekkür ediyorum.”Tören Pixel Poi’nin sahne şovuyla devam etti.Basın, medya, spor, sanat, müzik ve iş dünyasından ödül alanlar, konuşmalarında bu ödülleri üniversite öğrencilerinden aldıkları için çok heyecanlandıklarını, ayrı bir motivasyon ve gurur kaynağı olduğunu dile getirdi.20. Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri1. 20. Yıl Özel Ödülü – Kenan İMİRZALIOĞLU2. 2021 Yılının En Beğenilen Dergisi: Popüler Science3. 2021 Yılının En Beğenilen Haber Spikeri: Nazlı ÇELİK4. 2021 Yılının En Beğenilen Erkek Sinema Oyuncusu: Alican YÜCESOY5. 2021 Yılının En Beğenilen Şirketi: Getir6. 2021 Yılının En Beğenilen TV Kanalı: TV8 / Acun ILICALI7. 2021 Yılının En Beğenilen Radyo Programı Doğan Canlı Yayında!8. 2021 Yılının En Beğenilen Kadın Şarkıcısı: Derya ULUĞ9. 2021 Yılının En Beğenilen Sosyal Sorumluluk Projesi: N Kolay İstanbul Maratonu10. 2021 Yılının En Beğenilen Dijital içerik Üreticisi: Ali BİÇİM & Mesut Can TOMAY11. 2021 Yılının En Beğenilen Kültür-Sanat Programı: İstanbul Hesabı12. 2021 Yılının En Beğenilen Dizisi: Kulüp13. 2021 Yılının En Beğenilen Erkek İş İnsan: Sadettin SARAN14. 2021 Yılının En Beğenilen Spor Programı Son Raund15. 2021 Yılının En Beğenilen Şarkısı: Emir Can16. 2021 Yılının En Beğenilen Sivil Toplum Örgütü: Ahbap17. 2021 Yılının Global Başarı Ödülü: Dilan Çiçek Deniz18. 2021 Yılın En Beğenilen Gazetesi Hürriyet19. 2021 Yılının En Beğenilen Show Programı: Çok Güzel Hareketler 220. 2021 Yılının En Beğenilen DIE Burak YETER21. 2021 Yılının En Beğenilen Kadın İŞ İnsan: Demet İKİLER22. 2021 Yılının En Beğenilen Filmi: Geçen Yaz23. 2021 Yılının En Beğenilen Müzik Grubu: Madrigal24. 2021 Yılının En Beğenilen Reklam Filmi: Garanti BBVA (10 Kasım)25. 2021 Yılının En Beğenilen Dizi Film Müziği Saklı-Sena ŞENER26. 2021 Yılının En Beğenilen Sporcusu: Toprak RAZGATLIOĞLU  27. 2021 Yılının En Beğenilen Tiyatro Oyunu: “Bir Delinin Hatıra Defteri”- Erdal BEŞİKÇİOĞLU

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>