YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Duyuru

2018-2019 Akademik Yılı Proje Tabanlı Uluslararası Değişim Programı!

2018-2019 Akademik Yılı Proje Tabanlı Uluslararası Değişim Programı!

2018-2019 Akademik Yılı için Proje Tabanlı Uluslararası Değişim Programı başvuruları başladı!

Başvuru Tarihleri: 26.02.2018 – 09.04.2018

Proje Tabanlı Uluslararası Değişim Programı, YÖK tarafından durdurulan giden öğretim elemanı hareketliliğinin yeniden başlamasına olanak sağlamaktadır. Ülke ayrımı gözetmeksizin Mevlana Değişim Programı kapsamında proje başvurusu yapılabilecektir. Üniversitemiz ile yurt dışındaki yükseköğretim kurumları arasında öğrenci ve öğretim elemanı değişimi, YÖK Yürütme Kurulu Kararları ile belirlenen alanlarda ve üniversitemiz öğretim elemanları tarafından hazırlanacak projeler kapsamında YÖK tarafından yapılacak değerlendirme sonrasında YÖK Yürütme Kurulunca karara bağlanacaktır.

Başvuru Tarihleri: 26.02.2018 – 09.04.2018

Ayrıntılı bilgi için: http://www.mevlana.yildiz.edu.tr/mevlana/1/Proje-Tabanl%C4%B1-Uluslararas%C4%B1-De%C4%9Fi%C5%9Fim-Program%C4%B1/163

İletişim:

Uluslarararası İlişkiler Koordinatörlüğü

Mevlana Değişim Programı Birimi

Taş Kışla A-1003.

t. 0212 383 5546

e. mevlana@yildiz.edu.tr

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>