YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Duyuru

4-6 Eylül 2018 İngilizce Yeterlilik Sınavı: İYS, Ertelendi!

4-6 Eylül 2018 İngilizce Yeterlilik Sınavı: İYS, Ertelendi!

Yabancı Diller Yüksekokulu yayınladığı duyuruda daha önce 4-6 Eylül 2018 tarihlerinde yapılacağı duyurulan İngilizce Yeterlilik Sınavı: İYS’nin ertelendiğini duyurdu.

İşte yapılan açıklama:

04-06 Eylül 2018 tarihlerinde yapılacağı duyurulan İngilizce Yeterlik Sınavı (İYS) 11-13 Eylül 2018 tarihine ertelenmiştir. Öğrencilerin Yabancı Diller Yüksekokulu sitesinden yapılacak duyuruları takip etmeleri gerekmektedir.  

Temel İngilizce Bölüm Başkanlığı

Bunu da okuyabilirsiniz: YTÜ Hazırlık Sistemi ve İYS Formatı Değişti!

Kaynak: http://www.ybd.yildiz.edu.tr/duyurular/4-6-Eyl%C3%BCl-%C4%B0YS-Tarihleri-Hakk%C4%B1nda-%C3%96nemli-Duyuru/843

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

8 Yorum

1. I granted the university this year. And i will take the IYS, too. So now i need to know, will there be any document that will allow us to enter the exam?

• If you have made your own entry in your facility, no extra document -but maybe temporary registration certificate- for the exam is needed.

2. 12 – 17 Eylül ders seçim tarihi değil mi? Bu durumda okul 24 Eylül’de açılmayacak sanırım.

• Ders seçimi 16-21 Eylül 2018 olarak güncellendi. Üniversite de 24 Eylül 2018’de başlayacak.

3. Bu sınava girmek zorunlu mu ?

• %30 ve %100 İngilizce bölümler için hazırlık atlama sınavıdır bu. Eğer %30 veya %100 bölümdeyseniz ve bu sınava girmezseniz en alt seviye kurdan İngilizce hazırlık okursunuz.

4. merhaba ben yeni üni kaydı yaptım fakat sınav kaydı yapmadım ve nasıl yapılır bilmiyorum . ekstradan bu sınav kaydı için nasıl kayıt yaptırmak gerekiyor mu?

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>