YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Haber

Bologna 2018, İntibak-Uyum Süreci Başladı!

Bologna 2018, İntibak-Uyum Süreci Başladı!

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yeni eğitim-öğretim planı Bologna 2018’e geçiş yapılıyor. Geçiş sürecinde mevcut öğrencilerin Bologna 2018 ile eğitim alması için intibak çalışmaları yapılıyor ve uyum süreci değerlendiriliyor. Bazı bölümler İntibak sürecine başladı ve intibak ile gerekli değişikliği öğrencilerin üniversite e-posta adresine gönderdi.

Avrupa eğitim programlarına uyum sağlamak amacıyla Yıldız Teknik Üniversitesi’nde geçilen Bologna 2018 tüm öğrencileri etkiliyor. Birçok bölümde ders ekleme, çıkarma, kredi sayısı gibi önemli değişiklikler yapılıyor.

AGNO DÜŞMEYECEK, ÖĞRENCİLER MAĞDUR EDİLMEYECEK!

Bologna 2018’in geleceği duyurulurken öğrencilerin en çok merak ettiği mağdur edilip edilmeyecekleriydi. İntibak uyum süreci başladı ve yapılan resmi duyurularda  “İntibak sonrası öğrencilerin AGNO’su düşmeyecek, almaları gereken ders ve kredi sayısında artış olmayacaktır. öğrenciler mağdur olmayacaktır” denildi.

İNTİBAK İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR!

İntibak işlemleri devam ediyor. İntibak işlemi biten öğrencilerinin üniversite e-posta adreslerine detaylı bilgilendirme yapılıyor. Ek olarak resmi bölüm internet sitelerinin duyurular kısmında İntibak ile genel bilgilendirmeler yapılıyor.

İntibak işlemleri henüz bitmediği için size bilgilendirme henüz yapılmamış olabilir.  İntibak işlemleri için üniversite e-posta adresinizi ve bölüm resmi sitenizi takip edin.

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>