YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Bunu paylaşmak ister misin?

Duyuru / Haber

Güncellendi: Cevizlibağ-Davutpaşa Kampüsü YTÜ Ringleri Devam Edecek!


Güncellendi: Cevizlibağ-Davutpaşa Kampüsü YTÜ Ringleri Devam Edecek!

12.09.2019 09:30’da içerik güncellenmiştir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Sağlık, Kültür, Spor Daire Başkanlığı(SKS) yeni eğitim öğretim yılının 16 Eylül 2019 tarihinde başlamasıyla değişecek yeni ring saatlerini paylaştığı duyuruda Davutpaşa-Cevizlibağ üniversite ringlerinin kaldırıldığını açıklamasının sonrasında 12.09.2019 saat 09:00’da Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy, YTÜ Kampüs’e sorunun çözüldüğünü Cevizlibağ-Davutpaşa ringlerinin çalışmaya devam edeceği bilgisini verdi.


>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Bunu paylaşmak ister misin?

4 Yorum

 1. Mantıklı bir sebep gösterilmeli.

  Yanıtla
 2. buna da mı susulacak o ringleri sabahtan akşama kadar kaç öğrenci kullanıyor farkında mısınız millet bahçesi alttan ders alma kuralı şimdi de bu yeter artık lanet metrobüsten inip artık on saat de durakta 41AT bekleriz artık üstelik sebep bile belirtmemişler

  Yanıtla
 3. Ya taksileri daha çok meşgul edecekler şimdi, ben taksiye binerek giderim hep ve dilerim taksi sırası falan oluşmaz. 41AT, 85C falan takılın işte. Son dönemim, dilerim rahat rahat taksime binebilirim, olmadı yolu uzatarak daha geriden taksiye bineceğim.

  Yanıtla
 4. Çok doğru 41 AT zaten düzenli gelmiyor. Cevizlibağ da veya ana kapıda beklemekten perişanız.Lütfen sesimizi duyun ve Cevizlibağ a olan ringleri tekrar başlatın.İstanbul un ortasında ulaşım sorunu yaşıyoruz.41 AT yi beyaz masaya şikayet etmekten yoruldum. Ringler bizim için bir kurtarıcıydı.

  Yanıtla

Yorum Yap

E-Posta adresiniz kesinlikle yayınlanmaz: Gerekli alanlar şöyle işaretli: *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi unuttum

Kayıt Ol!