YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Soru-Cevap

Hazırlık/ ders seçimi

Hazırlık/ ders seçimi

İyi günler hazırlık sınav sonucum başarılı ama usisten ders eklemek istediğimde hazırlık öğrencileri ders seçemez gibi bi ibare karşıma çıkıyor ne yapmalıyım?

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

5 Yorum

1. Aynı sorun bende de vardı; öğrenci işlerine telefon ettim ancak telefona çıkmıyorlardı. Mail attım mail’e dönerlerse cevap yazarım buradan. En kötü ihtimalle biraz geç güncellenir ama olur herhalde.

2. Ben de aynı sorunla karşı karşıyayayım.sınav sonuçlarında başarılı görünüyor ama ders ekle sil ekranında hazırlık öğrencileri ders seçemez yazısıyla karşılaşıyorum

3. Daha ders notları işlenmemiş öğlene kadar biticekmis ondan sonra ders secimi yapicakmissiniz

4. Öğleden önce bu sorun kalkacakmış ondan sonra ders secimi yapacakmissiniz

5. Yabancı diller yüksek okulunun duyurusu:
    11-13 Eylül İYS’den başarılı olup bölümlerine başlayacak olan öğrencilerin notları USİS’e işlenmekte olup ilgili işlemlerin öğlene kadar bitmesi için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Öğrenciler sonuçlarını öğleden sonra sistemde görebilecektir.

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>