YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Share This Post

Duyuru / Haber

Kontenjan Düşmanı USİS PRO, Ders Seçim ve Kontenjan Takip Programı yayınlandı!

Kontenjan Düşmanı USİS PRO, Ders Seçim ve Kontenjan Takip Programı yayınlandı!

2019-2020 eğitim öğretim yılı bahar döneminde bir Yıldız Teknik öğrencisinin oluşturduğu, Ders Seçim ve Kontenjan Takip Programı yayınlandı. Program ders seçim dönemlerinde Usis’teki çökmeleri bitirmeyi hedefliyor. Programa UsisPro.com üzerinden üye olduktan sonra erişilebiliyor.

Program açıklamasında yazdığına göre, programa yazdığınız dersler sırasıyla almak için deneniyor. Kontenjan dolu uyarısıyla karşılaşılsa bile alana kadar tekrar deneniyor.

Kontenjan takip programında ise yazılan dersler sürekli olarak kontrol ediliyor ve herhangi bir değişiklik olduğunda (kontenjan artması, dersi alan birinin bırakması vs.) sistem sesli uyarı veriyor.

PROGRAM TANITIM VİDEOSU

Siteye üye olduğunuzda programı denemek için hesabınıza bir deneme bakiyesi tanımlanmış oluyor. Ders ekleme ve kontenjanları anlık takip etme ücretlendirmeleri sitede mevcut. Şuanda her bir ders ekleme tuşuna basmanın 20 kuruş, kontenjanları takip etmenin dakikasının 5 kuruş olarak ücretlendirildiği yazıyor.

Programı incelemek ve diğer detayları görmek için: https://usispro.com/

Not: usispro.com ve ilgili programın YTÜ Kampüs ile bir ilgisi yoktur. Oluşabilecek sorunlar ilgili sitede destek bölümünden iletişime geçmeniz gerekmektedir.


>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


9 + 5 =