YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Share This Post

Haber

Yıldız Teknik Üniversitesinden Nusaybin’e Bilgisayar Laboratuvarı

Yıldız Teknik Üniversitesinden Nusaybin’e Bilgisayar Laboratuvarı

Yıldız Teknik Üniversitesi, Nusaybin Anadolu Lisesine 15 adet bilgisayar gönderdi.

İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi, Nusaybin Anadolu Lisesine 15 adet bilgisayar gönderdi.
Nusaybin Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenlerinden Mehmet Doğan’ın girişimi, İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin ve İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy’un desteğiyle ilçeye 15 adet masaüstü bilgisayar hibe edildi.
Bilgisayarları teslim alan Nusaybin Anadolu Lisesi Müdürü Tacettin Akdeniz, desteklerinden dolayı İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesine teşekkür etti.
Akdeniz: “Eğitim kurumlarımızın gerçek sahibi çocuklarımızdır, çocuklarımız da geleceğimizdir. Her türlü akademik, sosyal ve sportif faaliyetler; onların aydınlık gelecekleri içindir. Çocuklarımız için yaptığımız ve yapacağımız her güzel şey, geleceğimize yaptığımız yatırımdır. Bu doğrultuda ülkemiz ve dünya çapında saygın bir eğitim kurumu olan İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesine okulumuza yapmış oldukları katkılarından dolayı şahsım, öğretmenlerim ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum” dedi.
Okulda bilgisayar laboratuvarı açıldı.

KAYNAK: nusaybinim.com


>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


9 + 7 =