YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Duyuru / Haber

YTÜ 2022-2023 Bahar Ders Kayıtları Başlıyor! Ders Kayıt Takvimi

YTÜ 2022-2023 Bahar Ders Kayıtları Başlıyor! Ders Kayıt Takvimi

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ), 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı Bahar yarıyılı ders kayıtları, 20-28 Şubat 2023 tarihleri arasında yapılacaktır.

Ayrıca mazereti bulunan öğrencilerimiz kayıt yenileme işlemlerini 10 Mart 2023 tarihine kadar kayıtlı oldukları bölüm başkanlıklarının e-posta adreslerine gönderecekleri dilekçe ile de yapabilecektir.

Ders kaydı, OBS üzerinden (https://obs.yildiz.edu.tr/oibs/ogrenci/login.aspx) üzerinden Kullanıcı Adı ve Şifre bilgileri ile yapılır.

Ders kayıtları ile ilgili sorunlarla ilgili olarak Fakültelerin Bölümlerin web sayfaları ve e-posta adresleri için buraya tıklayınız.

Ders Kayıt işlemlerinizi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilmek için hazırlanan kılavuzları dikkatle inceleyiniz.

1. YTÜ Öğrencilerinin Üniversitemizden ve/veya Diğer Üniversitelerden Ders Alabilmelerine İlişkin Ders Seçim İlkeleri Kılavuzu
  2. Diğer Yükseköğretim Kurumlarında Kayıtlı Öğrencilerin Üniversitemizden Özel Öğrenci Olarak Ders Alabilmelerine İlişkin Ders Kayıt Kılavuzu
  3. YTÜ OBS Sistemine Giriş ve Sistem Üzerinden Ders Kayıt Süreci Kılavuzu

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>