YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Bunu paylaşmak ister misin?

Haber

YTÜ Bahar Şenlikleri: Yıldız Fest’19 2-3 Mayıs 2019 Tarihlerinde Gerçekleşecek!


YTÜ Bahar Şenlikleri: Yıldız Fest’19 2-3 Mayıs 2019 Tarihlerinde Gerçekleşecek!

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin bahar şenliği talebine cevap geldi!  15 Nisan 2019’da öğrencilerin bahar şenliği diğer bir ismi ile Yıldız Fest’19 isteğini bu haberimizde paylaşmıştık. Yıldızlı öğrenciler bahar şenliği isteğinin dikkate alındığı ve YıldızFest’19 YTÜ bahar şenliğinin bu yıl yapılacağı duyuruldu.

ÖĞRENCİ DEKANI DUYURDU!

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Dekanı sosyal paylaşım sitesi Twitter’da bahar şenliğini duyurdu.  Prof. Dr. M. Engin DENİZ: “Üniversitemiz bahar şenliği Yıldız Fest’19, 2-3 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecektir.” dedi.

15 Nisan’da yaptığımız haberde de belirtildiği üzere bahar şenliği için hiçbir hazırlık yapılmadığı için düzenlenmesinin mümkün olmadığı söyleniyordu. Fakat öğrencilerin talepleri doğrultusunda söz konusu bahar şenliğinin 2-3 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirileceği duyuruldu.

SANATÇILAR VE FESTİVAL PROGRAMI YAKINDA DUYURULACAK!

Yıldız Teknik Üniversitesi Bahar Şenliği Yıldız Fest’19 programının kesinleşmesiyle birlikte gelecek sanatçılar ve festival detayları yeniden paylaşılacaktır.

Yıldız Fest 2018 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin operasyonu ve toplumsal hassasiyetler nedeniyle iptal edilmiş en son 2017 yılında düzenlenen  Yıldız Fest 17’ye Fettah Can, Gülden Mutlu, Zakkum, Doğukan Manço, Öykü Gürman ve daha birçok ünlü isim katılmıştı.

 


>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Bunu paylaşmak ister misin?

3 Yorum

 1. Dışarıdan öğrenci kabul ediliyor mu?

  Yanıtla
 2. Hayatımız şenlik;
  Nerede Yıldız Teknik ?
  Hoppidi, zıppidi, daha nereye kadar ?
  Sömürge olmanın dibine geldik;
  Nerede Yıldız Teknik ?

  Yanıtla
 3. Daha zengin içerikli bir festival olmasını dilerdim. Çok yavan olmuş Hayko dışında bilinen yok.

  Yanıtla

Yorum Yap

E-Posta adresiniz kesinlikle yayınlanmaz: Gerekli alanlar şöyle işaretli: *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


4 + 4 =


Şifremi unuttum

Kayıt Ol!