YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Duyuru / Haber

YTÜ Senatosu 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında Uzaktan Yaz Okulu Açılmasını Onayladı!

YTÜ Senatosu 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında Uzaktan Yaz Okulu Açılmasını Onayladı!

Yıldız Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği resmi bölüm sitesinde yer alan duyuruda da belirtildiği üzere Eğitim-Öğretim Rektör Yardımcılığı’nın önerisi ile, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında Uzaktan Eğitim ile Yaz Okulu Açılması ve Takvimi konusu görüşmeye açıldı.
Yapılan görüşmeler sonunda, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında aşağıda verilen takvime göre Uzaktan Eğitim ile Yaz Okulu açılması için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın onayına sunulmasına, oybirliği ile karar verildi.

UZAKTAN YAZ OKULU KARAR YÖK’E SUNULACAK!

YTÜ Senatosunun aldığı karar YÖK’e gönderilecek. YÖK’ün kararı onaylamasıyla Yıldız Teknik Üniversitesi’nde bu yaz, yaz okulu açılacak. Gelişmeler aktarılmaya devam edilecek.

HAZIRLANAN YAZ OKULU TAKVİMİ

Senato kararı .pdf dosyası için tıklayınız.

Gıda Mühendisliği resmi duyuru için tıklayınız.

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

1 Yorum

1. Başka bölümden ders aldığımızda istenen fakülte kurul kararı dosyasına nereden ulaşabiliriz

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>