YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Bunu paylaşmak ister misin?

Duyuru / Haber

YTÜ Yemekhanelerinde Ramazan Boyunca İftar Yemeği de Verilecek!


YTÜ Yemekhanelerinde Ramazan Boyunca İftar Yemeği de Verilecek!

Yıldız Teknik Üniversitesi yemekhanelerinde Ramazan ayı boyunca iftar yemeği de verilecek. Sağlık, Kültür Spor Daire Başkanlığı’nın yayınladığı duyuruda yemekhanelerde öğle ve akşam yemeklerine ek olarak iftar saatinde yemek verileceği açıklandı. Ramazan ayı boyunca akşam yemek saatlerinde değişiklik yapıldığı da belirtildi. İşte Ramazan ayı boyunca YTÜ yemekhanelerinin yemek saatleri:

Ramazan ayı boyunca yemekhanelerimizde öğle yemeği hizmeti devam edecektir. Ayrıca akşam ve iftar yemeği hizmeti de verilecektir.

Yemek Saatleri
Öğle yemek saati11:30 – 14:30
Akşam yemek saati16:30 – 18:00
İftar yemek saati19:45 – 21:00

Günlük yemekhane menüsü, yemekhane saatlerini en güncel olarak Yıldız App mobil uygulamasından takip edebilirsiniz. Yıldız App’i telefonunuza yüklemek için Android kullanıcıları buraya tıklayarak Google Play Store’a gidebilir, iOs(iPhone) kullanıcıları ise buradan App Store’a giderek Yıldız App’i ücretsiz ve kolayca yükleyebilir.


>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Bunu paylaşmak ister misin?

Yorum Yap

E-Posta adresiniz kesinlikle yayınlanmaz: Gerekli alanlar şöyle işaretli: *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


6 + 2 =


Şifremi unuttum

Kayıt Ol!