YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Haber

YTÜ’de Yemekhane Tadilatı 3 Aydır Bitmedi! Yemekhane Sırası Yola Taştı!

YTÜ’de Yemekhane Tadilatı 3 Aydır Bitmedi! Yemekhane Sırası Yola Taştı!

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde yer alan yemekhane binasında 2017 Haziran itibariyle tadilat yapılmaya başlandı. Fakat yeni dönem başlamasına ve aradan 3 ay geçmesine rağmen yemekhane tadilatı hala bitmedi ve bitecek gibi de durmuyor! 5 yemek dağıtım bölümününün 2’ye düşmesinin ardından yemekhane önünde uzun kuyruklar oluşuyor.

ytu-davutpasa-kampusu-yemekhane

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde Haziran ayında başlanan yemekhane tadilat işleri aradan 3 ay geçmesine rağmen tamamlanamadı. Yemekhane bugün incelendiğinde, buranın tadilatı için gerekli verim ve özenin gerçekleşmediği görüldü. Yemekhane binasının en alt katı tamamen kullanılmaz haldeduruyorken en üst katta da durum pek iç açıcı değil. Tadilat nedeniyle yemek dağıtılan 5 noktadan 3’ünde şuan yemek dağıtılmıyor. Sadece 2 noktadan yemek dağıtılırken özellikle öğle saatlerinde yemekhane önünde uzun kuyruklar oluştu ve yemekhane sırası yola kadar taştı.

ytu-yemekhane-tadilati

ÖĞRENCİLER YEMEK ALABİLMEK  İÇİN GÜNEŞ’İN ALTINDA BEKLİYOR!

Tadilat nedeniyle yemek dağıtım noktalarının 2’ye düşürülmesi mevcut yemek kuyruğunu daha da arttırdı. Yemek almak için bekleyen öğrencilerin oluşturduğu sıra yemekhanenin dış kısmında yola kadar taştı!

ytu-davutpasa-yemekhane-tadilat

YEMEK FİRMASI ÇALIŞANLARI DA ŞİKAYETÇİ!

Yemekhane tadilatı nedeniyle yemekleri pişiremediklerini, yemeklerin Kongre Salonu’nda pişirilerek Yemekhane’ye getirildiğini söyleyen yemekhane çalışanları tadilat için gerekli özenli çalışmanın yapılmadığını ve yemekhane tadilatının hala bitmediğini ifade etti. Bu durumun herkes için çile olduğunu söyledi.

KULÜP ODALARI KULLANILAMAZ HALDE!

Yeni eğitim-öğretim yılı başlamasına ve kulüplerin etkinlik hazırlıkları devam etmesine rağmen yemekhanenin en alt katında bulunan kulüp odaları da kullanılamaz halde. Öğrenciler yemekhane tadilatının ne zaman biteceğini merak ediyor.

ytu-davutpasa-yemekhane-tadilati

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>