YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Bunu paylaşmak ister misin?

Geçmiş Etkinlikler

14. İLTEK Günleri ( 19-20-21 Mart 2019 )


14. İLTEK Günleri ( 19-20-21 Mart 2019 )

YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü’nün bu sene 14.sünü düzenlediği teknolojinin lider öğrenci etkinliği İLTEK Günleri için geri sayım başladı! 19-20-21 Mart 2019 tarihlerinde teknolojinin kalbi Yıldız Teknik Üniversitesi’nde atıyor olacak!

İletişim, bilişim, savunma sanayii, havacılık, uzay teknolojileri, mekatronik, yazılım ve telekomünikasyon sektörleri başta olmak üzere ülkemizdeki ve dünyadaki en güncel teknolojik gelişmelerin , bu teknolojilerin günlük hayatımızdaki ve iş dünyasındaki yerlerinin mercek altına alındığı etkinlikte, sektörün lider firmalarından en son teknolojik trendleri dinleyebilir, etkinliğin stant alanlarında firma yetkilileri ile birebir görüşme şansı bulabilir, staj ve iş başvurusu yaparken aynı zamanda networkünüzü de genişletebilirsiniz. Ayrıca katılımcılar etkinlik boyunca mini yarışmalarda ödül kazanma şansı yakalayabilecekleri gibi, çok sayıda çekilişe katılma ve sürpriz hediyeler kazanma şansına da sahip olacaklar!

Tüm bunlarla birlikte 14. İLTEK Günleri etkinliğinin son gününde (21 Mart) gerçekleşecek olan Havacılık ve Uzay Teknolojileri Fuarı ile sektörün en öncü şirketlerinin getireceği son teknoloji ürünleri, prototipleri, simülasyonları ve drone gösterilerini deneyimleme ve bizzat geliştirici mühendisleriyle birlikte inceleme şansı bulabileceksiniz. TÜRK YILDIZLARI ekibini ağırlayacağımız son oturumda ise havacılık ve pilot olmak hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınıza ülkenin en başarılı pilotları tarafından bizzat cevap bulabileceksiniz!

19-20-21 Mart 2019’da Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşecek olan 14. İLTEK Günleri etkinliği herkesin katılımına açık, ÜCRETSİZ ve sertifikalıdır. Şehir dışından gelecek katılımcılar için konaklama imkanları mevcuttur. Teknolojinin gerisinde kalmayın, İLTEK Günleri’ni kaçırmayın!

Online kayıt ve detaylı bilgi için: iltek.ieeeytu.com
facebook.com/events/300916680588170/
facebook.com/iltekgunleri/
twitter.com/iltekgunleri
instagram.com/iltekgunleri


>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Bunu paylaşmak ister misin?

Yorum Yap

E-Posta adresiniz kesinlikle yayınlanmaz: Gerekli alanlar şöyle işaretli: *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


5 + 9 =


Şifremi unuttum

Kayıt Ol!