YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Bunu paylaşmak ister misin?

Etkinlikler

Yıldız Sinema Günleri (6-7-8-9-10 Mayıs 2019 )


Yıldız Sinema Günleri (6-7-8-9-10 Mayıs 2019 )

YILDIZ SİNEMA GÜNLERİ için geri sayım başladı!
Sinemaya dair atölyeler gerçekleştirip mutfağını öğrenmek, söyleşilerle üzerine sohbet edebileceğimiz ortam hazırlamak, her gün farklı bir tema ile sinemanın çeşitliliğini göstermek, öğrencilerin filmlerini geniş bir kitleye ulaştırmalarına imkan sağlamak amacıyla gerçekleştireceğimiz Yıldız Sinema Günleri 6-10 Mayıs tarihleri arasında başlıyor.

30 yılı aşkın süredir sinemasever öğrencilerin katkılarıyla varlığını sürdüren YTÜ Sinema Kulübü bu yıl da çalışmalarına devam ediyor!

6-10 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenleyeceği YILDIZ SİNEMA GÜNLERİ etkinliğinde sinemaseverler, genç yetenekler ve sektörün önemli isimlerini bir araya getirmeyi amaçlarken atölye, panel ve söyleşilerle renkli bir haftanın haberini de veriyor.

Haftanın her gününde sinemanın farklı bir kolunda olacak etkinliklerin ana başlıklarından bazıları şöyle; Anime-Animasyon, Belgesel, Kısa Film…

KISA FİLM BAŞVURULARI 21 MART 2019’A KADAR DEVAM EDECEK!


Program dahilinde gösterilecek Kısa Filmler, alımları 21 Mart 2019 tarihine kadar yildizsinema.com’dan yapılacak ve sonrasında festival ekibinden oluşan jürinin seçimleri sonucunda belirlenecek, gösterim hakkı kazanan filmler Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Cep Sineması’nda gösterime sunulacaktır. Festival kapsamında düzenlenecek gösterim seçkisine ulusal çapta tüm öğrenciler katılabilirler.

Detaylı bilgi için: https://yildizsinema.com/


>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Bunu paylaşmak ister misin?

[yuzo_related]

Yorum Yap

E-Posta adresiniz kesinlikle yayınlanmaz: Gerekli alanlar şöyle işaretli: *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


9 + 5 =


Şifremi unuttum

Kayıt Ol!