YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Bunu paylaşmak ister misin?

Haber

Cem Yılmaz, Yıldız Teknik Üniversitesi’ne Geliyor!


Cem Yılmaz, Yıldız Teknik Üniversitesi’ne Geliyor!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Soru-Cevap söyleşisi kapsamında Yıldız Teknik Üniversitesi’ne geliyor. Cem Yılmaz, 25 Şubat 2019 tarihinde saat 17:00’de YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde yıldızlı öğrencilerle buluşacak.

Öğrencilerin ünlü komedyen Cem Yılmaz’a ilgisi ise oldukça fazla oldu. Yıldız İşletme Kulübü’nün organize ettiği etkinliğe girebilmek için doldurulması gereken form yoğunluktan dolayı çökerken, yeni açılan formda ise başvurular 5 dk içerisinde bitti.

KATILIM FORMU 5 DAKİKADA KAPANDI!

Cem Yılmaz Soru-Cevap etkinliğine öğrenciler oldukça ilgi gösterdi. Katılım için açılan 1000 kişilik form 5 dakika içerisinde kapandı. Form dolduran öğrencilere katılımının onaylanıp onaylanmadığı SMS ve E-posta ile bildirilecek.

KULÜP ÜYELİK ŞARTI

Yıldız İşletme Kulübü daha önce benzer etkinliklerde şart koşmamasına rağmen; bu etkinliğe katılım sağlamak için kulüp üyelik şartı olduğunu duyurdu. Form doldurup, katılımı onaylanan öğrencilerin eğer üye değillerse pazartesi kulübe üye olmaları gerekiyor.

CEM YILMAZ, DAHA ÖNCE GELDİĞİ ÜNİVERSİTEMİZDEKİ SÖYLEŞİYİ FUNDAMENTALS’TA ANLATIYOR:


>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Bunu paylaşmak ister misin?

[yuzo_related]

Yorum Yap

E-Posta adresiniz kesinlikle yayınlanmaz: Gerekli alanlar şöyle işaretli: *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


6 + 8 =


Şifremi unuttum

Kayıt Ol!