YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Bunu paylaşmak ister misin?

Haber

Düzeltme ve Tekzip


Düzeltme ve Tekzip

1 Şubat 2017 tarihli “YILDIZ-SEM Para Kazansın Diye Mi YTÜ’de Hazırlık Eğitimi Verilmiyor?” başlıklı haberimizde “YILDIZ-SEM” kurumunu küçük düşürücü, karalayıcı içerik ve yanlış bilgilerle tanıtmamızdan dolayı başta “YILDIZ-SEM” kurumu olmak üzere tüm kamuoyundan özür dileriz.

YTÜ Kampüs
Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Platformu
www.ytukampus.com

-TEKZİP-

Kuruluş amacı: “üretim faktörlerinin en değerlisi olan İNSAN’ı eğitmek ve geliştirmeye yönelik faaliyetlerde bulunmak ve çeşitli projeler üretmektir. YILDIZ-SEM amaçları doğrultusunda kamu, özel sektör ve uluslararası kuruluşlara ve kişilere ihtiyaç duydukları alanlarda araştırmalar yapar ya da yaptırır, danışmanlık hizmetleri verir; çeşitli alanlarda eğitim programları planlar, ulusal ve uluslararası düzeyde kurslar, seminerler, konferanslar v.b. etkinlikler düzenler. ” olan YILDIZ-SEM YTÜ personeline, öğrencilerine ve mezunlarının kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

Burada bahsedilen sınavlarda YILDIZ-SEM sadece sınavın sulh ve selamet içinde yapılabilmesi çalışmalarını yürütür yani sınav, gözetmen organizasyonunu üstlenir. Sınavın yapılması ile ve/veya soruların hazırlanması ile ilgili hiçbir uhdesi bulunmamaktadır. Sınavlardan daha öncesinden YDYO öğretim üyelerince sınava gireceklere destek amaçlı kurs düzenlenmektedir ki bahsettiğiniz ücret bu ücret değildir. yazılanlar tamamen hatalı ve bilgiler birbirine karışmıştır. Sonuç olarak yasal hakkımız saklı kalarak kurum adına küçük düşürücü, karalayıcı içerik ve yanlış bilgilerle dolu içerik bulunan bu haberin kaldırılmasını istemekteyim.

Gereği için bilgilerinizi arz/rica ederim.

Doç .Dr. Uğur Buğra ÇELEBİ
YILDIZ SEM Müdür V.


>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Bunu paylaşmak ister misin?

Yorum Yap

E-Posta adresiniz kesinlikle yayınlanmaz: Gerekli alanlar şöyle işaretli: *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


6 + 4 =


Şifremi unuttum

Kayıt Ol!