YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Sayfayı Paylaş

Geçmiş Etkinlikler

Kariyer Panayırı ( 26-27-28 Mart 2019 )

Kariyer Panayırı ( 26-27-28 Mart 2019 )
Yıldız İşletme Kulübü gururla sunar!
27-28-29 Mart tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi’nin en büyük kariyer organizasyonu olan “Kariyer Panayırı”na davetlisiniz!
Daha önce gördüklerinizden çok farklı bir kariyer organizasyonu olan Kariyer Panayırı, hem fazlasıyla eğlenebileceğiniz hem de staj imkanı sağlayabileceğiniz bir etkinliktir. Diğer kariyer etkinliklerinden farklı olarak 1200 metrekarelik bir panayır çadırında gerçeleşip yoğun ilgiden dolayı bu yıl da üç gün boyunca devam edecektir.
Kariyer Panayırı’nda bir yandan şirket sunumlarında şirketlerin üst düzey yöneticileriyle birebir görüşerek staj ve iş başvuruları yapılabilir, bir yandan da güzel müziğin tadını çıkararak panayırın eşsiz eğlence olanaklarından dilediğinizce yararlanabilirsiniz. Üç gün boyunca sürecek olan turnuvalar, yarışmalar, söyleşiler ve sürpriz hediyeler de sizleri bekliyor olacak!
Yalnızca Yıldız Teknik Üniversitesi’nden değil yurdun dört bir yanından gelen öğrencilerle dolup taşan bu etkinlikte sen de yer almak istiyorsan 27-28-29 Mart tarihlerinde Davutpaşa Kampüsü Taş Bina Önü’nde kurulacak panayır çadırımızda aramıza katılmayı unutma!
Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi çok yakında!
İletişim için:

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


3 + 9 =


[wise-chat theme="balloon" show_users="1"]