YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Sayfayı Paylaş

Haber

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları Kaçırılmayacak Fırsatları Gururla Sunar!

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları Kaçırılmayacak Fırsatları Gururla Sunar!

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları; kalan öğrencilerine eğitim, kültür, sanat ve spor alanında tam destek sağlıyor.

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları kimdir?

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları 2006 senesinden bugüne dek; “Değer katma” amacıyla hareket eden, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, siyasi veya dini herhangi bir kuruluşla ilgisi olmayan eğitim ve konaklama zinciridir.

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları öğrencilerine nasıl imkanlar sağlar?

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları 2019 – 2020 eğitim döneminde kalan öğrencilerine

eğitim, kültür, sanat ve spor alanlarında destek sağlayacak..

  • 400 milyondan fazla insanın konuştuğu dil, İngilizce, birçok noktaya ulaşımda zorunlu hale geldi.

English Time ile bu zorunluluğu kolay hale getirmeyi Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları, öğrencilerinin dil geliştirmesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Öğrencilerin  English Time’da, tüm kurlar da, alacağı kursların %50’sini Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları karşılayacaktır.

  • Sanat alanında öğrencilerin gelişimine katkı sağlamak için; köklü bir sanat kurumu olan Pera Sanat’ta alınan eğitim ücretlerinin %50’si, Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları tarafından karşılanacaktır.

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları, İstanbul’da bulunan 100’ü aşkın müze ve sanat galerilerini ziyaret etmek isteyen öğrencilere müze kartı tahsis ederek öğrencilerin keşif yaparak kültürel aktivitesine destek sağlayacaktır.

Sinema ve tiyatro öğrencilerimizin en çok tercih ettiği aktivite olduğu için Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları, dönem içinde belirli aralıklarla öğrencilerine sinema ve tiyatro bileti hediye edecektir.

  • Ehliyetini henüz almamış olan veya ehliyetine sınıf ekletmek isteyen Sabiha Hanım Öğrenci Yurtlarında kalan öğrencilere yine Park İstanbul sürücü kursunda alacağı eğitimin %50’sini Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları karşılamaktadır.
  • Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları, spor yapan ve yapmak isteyen öğrencilerine kaçınılmaz fırsatlar sunmaya devam edecek.

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları tarafından öğrencilerine, Sportandmerits ile spor salonları, havuz ve saunalarda ücretsiz faydalanma hakkı sağlayacak; abone olduğu takdirde ücretin bir kısmını Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları karşılayacaktır.

Yurtlar arası düzenlenen futbol, basketbol, voleybol ve masa tenisi turnuvalarının yanı sıra, öğrencilerin kendi arasında yapmak istediği karşılaşmalarda da destek olacak.

  • “Fikir senden, destek Sabiha Hanım’dan” isimli proje yarışmasıyla beraber öğrencilerin geliştirilmeye açık proje ve fikirlerine Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları maddi ve manevi tam destek sağlamaktadır.

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları neden bu destekleri sağlıyor?

Sektördeki çoğu yurt sadece kurum içi etkinliklerle öğrencilerine kolaylık sağlamaya çalışırken Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları; öğrencilerinin sosyal çevrede etkin bir rol alması, kendisiyle beraber topluma faydalı, üreten ve geliştiren bireyler olmasını ister. Bu amaç doğrultusunda öğrencilerin faydasına olacak planları imkanlar dahilinde gerçekleştirmeye çalışır.

Günümüzde öğrencilere yüklenen sorumluluk ve beklentiler orantısız ilerlerken Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları bu yükümlülüklere madden ve manen direkt destek olmayı amaçlıyor.

Öğrencilerden gelecek fikirleri ve projeleri değerlendiren aynı zamanda geliştiren bir eğitim komisyonu vardır. Bu sayede topluma yararlı fikirleri ve projeleri hayata geçirmek için bir aracı olma görevini üstlenmiştir.

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtlarında kalmak isteyenler ne yapmalı?

İstanbul’un birçok noktasına ulaşımı çok kolay, konforlu ve güvenli şubeleri olan Sabiha Hanım Öğrenci Yurtlarında kalmak için yurtlarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Şehir dışındaysanız ya da yurtları gezecek kadar vaktiniz yoksa, www.yakinyurtlar.com adresinden istediğiniz şubeyi ve odayı 3 boyutlu olarak gezebilirsiniz.

Yine telefonla ulaşmak isterseniz,

0(212) 945 9878 numaradan ulaşabilirsiniz.

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


3 + 2 =


[wise-chat theme="balloon" show_users="1"]