YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Sayfayı Paylaş

Duyuru

Üniversitemizi Yeni Kazanan Öğrenciler İçin Kimlik Kartı, Paso ve Şifre Hk.

Üniversitemizi Yeni Kazanan Öğrenciler İçin Kimlik Kartı, Paso ve Şifre Hk.

Üniversitemize yeni kayıt yaptıran 2018 girişli öğrencilerimiz,

– İETT İndirimli Seyahat Kartlarının (PASO) dağıtımı, 17 Eylül 2018’den itibaren kayıtlı olduğunuz Bölüm Başkanlıkları’nca yapılacaktır. Paso konusu ile ilgili tüm istek ve sorunlarda öğrencilerimizin IETT (www.iett.gov.tr)’ye başvurması gerekir.

– Kimlik Kartlarının (YEK kartı) dağıtımı, 19 Eylül 2018’den itibaren kayıtlı olduğunuz Bölüm Başkanlıklarınca yapılacaktır. Kimlik Kartı ile ilgili tüm istek ve sorunlarda öğrencilerimizin e–yıldız birimine (Yıldız Kampüsü için B-blok’ta yer alan Bilgi İşlem Daire Başkanlığına ve Davutpaşa Kampüsü için Yemekhane binasının dışında hemen yakınında yer alan Mentos Cafe yanında yer alan İdari Bina) şahsen başvurunuz veya eyildizofisi@gmail.com  e-posta adresi üzerinden veya 0212 383 4014 no.lu telefon üzerinden iletişime geçiniz.

– E-posta adresi alma ve ders seçimlerinde kullanacağınız USIS şifresi için İlk Kayıt Kılavuzunda belirtilen işlemlerle ilgili tüm istek ve sorunlar için bilgiislem@yildiz.edu.tr  adresi üzerinden iletişime geçebilir veya Yıldız Kampüsü için B-blok’ta yer alan Bilgi İşlem Daire Başkanlığına ve Davutpaşa Kampüsü için Kışla Binasında (Taş Bina) yer alan B-1006 no.lu ofise şahsen başvurabilirsiniz.

KAYNAK

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

1 Yorum

  1. bu kartları almak için hâlâ iş bankası hesabı ve bankamatik kartı gerekiyor mu?

    Cevapla

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


5 + 4 =


[wise-chat theme="balloon" show_users="1"]