YTÜ Öğrenci Platformu
Üye Girişi | Üye Ol

Bunu paylaşmak ister misin?

Haber

YTÜ Çocuk ve Eğitim Kulübü ile Yeşilay Kulübünden Köy Okullarına Yardım!


YTÜ Çocuk ve Eğitim Kulübü ile Yeşilay Kulübünden Köy Okullarına Yardım!

Yıldız Teknik Üniversitesi Çocuk ve Eğitim Kulübü ile Yeşilay Kulübü “Gülen Gözler” sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Şanlıurfa’daki köy okullarına yardımda bulunarak çocukları sevindirdi.

Kulüplerimiz Gülen Gözler Sosyal Sorumluluk Projelerini şöyle anlatıyor:

Kızılay Güngören Şube Başkanı Erhan Tan ve ilçe protokolünün katılımıyla açılışını yaptık. Kızılay Güngören Şubesi’nin hazırladığı yardım malzemelerini ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırdık.
2. okulumuz, Sultan Abdülhamit Han Ortaokuluydu. Orada da yardımseverlerimizden temin ettiğimiz kırtasiye ve giyim malzemeleriyle öğrencilerimize yardımda bulunduk ve Mavi Kırlangıç dergisi dağıttık.
3. gündeki okulumuz ise Birecik ilçesine bağlı Şekerköy İlk ve Ortaokuluydu.

Bu okulumuzda bütün sınıflarda Benim Kulübüm Yeşilay eğitimi verdik ve kitap yardımı yaptık. Çocuk ve Eğitim kulübünün hazırladığı çok eğlenceli geçen bir de Çocuk Şenliği’miz oldu. Köy halkının da bizlere eşlik etmesiyle güzel görüntüler ortaya çıktı. Bizlere kendi elleriyle yemek yapan öğretmenlerimize ve belki de hayatımızda bir daha hiç gitmeyeceğimiz yerleri görmemizi sağlayan herkese çok teşekkür ederiz.

Haberin videosu:


>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Bunu paylaşmak ister misin?

Yorum Yap

E-Posta adresiniz kesinlikle yayınlanmaz: Gerekli alanlar şöyle işaretli: *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi unuttum

Kayıt Ol!