YTÜ Öğrenci & Mezun Platformu
Üye Girişi | Üye Ol
novu-masaustu
campucity-masaustu
previous arrow
next arrow

Sayfayı Paylaş

Süresi Dolan Staj İlanları

Kuveyt Türk Müfettiş Yardımcılığı 2019 – Geleceğin Denetimi Burada

Kuveyt Türk Müfettiş Yardımcılığı 2019 – Geleceğin Denetimi Burada

Kuveyt Türk D3– Geleceğin Denetim Profesyonellerini Yetiştirme Programı; Teftiş Kurulu’nun, denetimin dijital dönüşüm vizyonuna uygun müfettiş yardımcısı adaylarını seçme ve yetiştirme amacı ile yürütülen yetenek programıdır.

Kuveyt Türk Dsadece bir işe alım programı değildir. Program müfettiş yardımcılarının istihdamı ile başlar ve katılımcıların Teftiş Kurulu ve Banka’daki kariyerleri boyunca devam eder.

Program ile katılımcılara, Bankacılık sektöründeki geleneksel müfettiş yardımcısı işe alım programlarından farklı olarak sağlanan haklardan bazıları aşağıda belirtilmiştir:

o  D3 Akademi: Piyasanın önde gelen eğitim firmaları tarafından, geleceğin denetim profesyonellerini yetiştirmek amacına uygun olarak tasarlanmış özel eğitim programları (Bankacılık Okulu, Yetkinlik Gelişim Eğitimleri, Veri Analistliği Sertifika Programı vb.)

o  Ücretsiz Yüksek Lisans: Adaylara eğitimlerine ve çalışma hayatına paralel, Kuveyt Türk tarafından finanse edilecek eş zamanlı yüksek lisans yapma imkanı

o  Kariyer Destek Programı: KuveytTürk’ün profesyonel kariyer planlama ve kariyer yönetimi desteği, yetkinlik geliştirme programlarına katılım, üst yönetici kariyer koçları atanması, Bankanın farklı iş ailelerinde rotasyon imkanı vb.

KİMİ ARIYORUZ?

o  Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin örgün öğretim veren ve eğitim süresi en az 4 yıl olan fakültelerinin aşağıda belirtilen bölümlerinden mezun olan veya 30.06.2019 itibariyle mezun olabilecek durumda olan,

İşletme, İktisat (Ekonomi), Bankacılık, Finans, Muhasebe, Maliye, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Hukuk, İstatistik, Ekonometri, Yönetim Bilişim Sistemleri ve Matematik fakülte/bölüm/programları veya bunların yetkili makamlarca tanınmış, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki eşlenikleri

Mühendislik fakültelerinin İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Finans Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği ile Sistem Mühendisliği bölümleri veya bunların yetkili makamlarca tanınmış, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki eşlenikleri

Yukarıda sayılan mühendislik bölümleri dışındaki mühendislik bölümlerinden mezun olanlar için İktisat, İşletme, Maliye, Bankacılık/Finans alanındaki yüksek lisans programları veya bunların yetkili makamlarca tanınmış, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki eşlenikleri

o  Çok iyi derecede İngilizce bilen,

o  Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş,

o  Yenilikçi düşünceyi hayat tarzı haline getirmiş olan,

o  Teknolojiyi ve dijitalleşme trendlerini yakından takip eden,

o  Stratejik bakış açısına sahip,

o  İletişim yeteneği gelişmiş,

o  Proje yönetimine ve ekip çalışmasına yatkın,

o  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen,

o  Katılım Bankacılığında görev yapmak için istekli

müfettiş yardımcıları arıyoruz.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

o  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

o  30.06.2019 itibariyle 27 yaşını doldurmamış olmak (01.07.1992 ve sonrasında doğanlar başvurabileceklerdir.)

o  Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak veya en az 18 ay (31.12.2020’ye kadar) tecilli olmak

o  Bankamızın önceki dönemlerde yaptığı Müfettiş Yardımcılığı sınavlarının mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak

o  Kamu haklarından yoksun olmamak

o  Affa uğramış olsa bile herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak

o  Resmi dairelere, kurum ya da kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü altında bulunmamak

MÜFETTİŞLERE SAĞLANAN MADDİ HAKLAR

Müfettişler rekabetçi ücretlerine ek olarak İstanbul içinde ve dışında farklı tutarlarda olmak üzere harcırah alırlar. İlaveten şehir dışı görevlendirmelerde ulaşım ve konaklama masrafları karşılanır. Ayrıca Banka’nın sağladığı performans primi, dil tazminatı, özel sağlık sigortası, bireysel emeklilik, bankacılık sektöründe bir ilk olan esnek yan haklar uygulaması ve diğer yan haklardan da yararlanırlar.

İŞE ALIM SÜRECİ

o  Online Değerlendirme (Video Mülakat, Genel Yetenek Sınavı, Kişilik Envanteri)

o  Online İngilizce Sınavı

o  Yetkinlik Bazlı Mülakat

o  D3 Değerlendirme Merkezi (Türkçe Yeterlilik, Vaka Çalışması ve Grup Çalışmaları)

o  Panel Mülakat

İşe alım süreci ile alakalı tarihler adaylarımız ile paylaşılacaktır.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

>>Instagram'da YTÜ Kampüs'ü takip edin!

>>Yıldız Teknik Üniversitesi Yakını Yurtlar

Sayfayı Paylaş

Yorum yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.Gerekli alanlar * ile işaretlidir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>